www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Království perníku

Golf Club Austerlitz [ Golfový klub a hřiště ]

GOLF CLUB AUSTERLITZ byl založen v roce 1994 jako občanské sdružení, jehož cílem je sdružovat zájemce o golfovou hru, vytvářet k ní podmínky a napomáhat tak rozvoji golfového sportu nejen na Moravě, ale i v rámci celé republiky.
Filozofií GCA je vytvářet konzervativní tradiční golfový klub, poskytující členům a hostům sportovní i společenské zázemí. Nabízíme několik typů členství pro jednotlivce i společnosti. V současné době má GCA cca 650 členů z České republiky i ze zahraničí a tento počet se neustále zvyšuje.

Jako první na Moravě jsme zpřístupnili golfovou akademii pro širokou veřejnost. Tato akademie je součástí zámeckého parku, v prostředí staletých kaštanů a překrásným pohledem na Slavkovský zámek.

Chceme touto aktivitou oslovit všechny zájemce o golfovou hru a umožnit jim přístup na golfové hřiště bez nutnosti vlastnit Zelenou kartu nebo HCP. Nemusíte být ani členem žádného golfového klubu. Za minimální poplatek můžete hrát celý den v příjemném prostředí.

Informace:
Golfové hřiště Austerlitz je osmnáctijamkové, uměle zavlažované drenážované, modelované, klasického skotského stylu. Je charakteristické množstvím hlubokých pískových překážek, nepravidelným prouděním větru a dlouhou sezónou trvající od března do listopadu.

Příjezd:
Po dálnici D1, sjezd na exitu ,,Holubice", dále pokračovat směr Slavkov u Brna. Při sjezdu do Slavkova je po levé straně výhled na celý areál. Potom na první křižovatce doleva, pokračovat po hlavní až na náměstí. Po průjezdu náměstím za kostelem doleva a pak už stále rovně.

Prezident klubu: Ing. Oldřich Res
Head Pro, Pro: Martin Bauer

KONTAKTNÍ ADRESA:

Golf Club Austerlitz
Na golfovém hřišti 1
684 01 Slavkov u Brna
Česko (CZ)
tel: (+420) 544 423 511
fax: (+420) 544 423 512
e-mail: gca@gca.cz

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.gca.cz

AKTUALIZACE: uživatel č. 747 org. 56, 24.05.2004 v 10:14 hodin

Copyright 1998-2024 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule