www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Království perníku

Prakšický ochotnický divadelní soubor [ Divadelní soubor ]

Prakšický ochotnický divadelní soubor zatím úspěšně reprezentuje svoji obec představením NA TÝ LOUCE ZELENÝ, které s velkým zájmem mohli shlédnout diváci již v několika okolních obcích. Na sklonku loňského roku jsme hráli v sále uherskobrodského kláštera, v lednu pak ve Veletinách, v únoru jsme bavili obecenstvo v Suché Lozi, v březnu v Bílovicích, v dubnu jsme se předvedli v Ostrožské Lhotě, v Dobrkovicích a v Popovicích. Čeká nás ještě obecenstvo v Rudicích, v Kněžpoli a na Velkém Ořechově. Derniéru bychom rádi odehráli v Prakšicích v sále školy a to v neděli 29.5. 2005. Dovoluji si Vás tedy jménem našeho div. souboru srdečně pozvat na toto naše závěrečné představení a slibuji Vám opravdu nevšední zážitek. S velkou chutí totiž budeme hrát nejen pro diváky, kteří námi nacvičenou komedii ještě neměli možnost shlédnout, ale zveme i ty, kteří se s námi bavili již v loňském prosinci. Derniéra (stejně jako premiéra) se koná jen jednou a proto uvidíte, co jste ještě neviděli... Začínáme v 16:00 hodin a na všechny z Vás se moc těšíme.

Současně chci touto cestou poděkovat všem ochotníkům za jejich trpělivost a odhodlání, s jakým navštěvovali divadelní zkoušky, za zodpovědnost, s jakou se (mnozí i přes svůj pokročilejší věk) učili náročné texty, za všechen čas trávený na vystoupení - zabere zhruba 6 hodin z nedělního odpoledne. Děkuji za ochotu hercům - řidičům, bez kterých bychom jen těžko přepravovali sebe, kulisy a rekvizity. Dík patří i všem členům, kteří připravují na každé naše vystoupení občerstvení, v neposlední řadě také maskérce a manželkám divadelníků, které trpělivě překonávají častou absenci svých protějšků v kruhu rodinném, a bezesporu hlavně divákům navštěvujícím naše představení. Díky Vám všem, že i dnes podporujete tento nádherný druh kultury, díky za Vaši lásku k divadlu.

Závěrem chci všechny naše příznivce ubezpečit, že plánujeme nácvik další divadelní hry. Prozatím jsme ve fázi výběru nějakého "zaručeně dobrého kusu", proto nic bližšího nemohu prozradit. Těší nás, že se Vám naše divadelní činnost líbí a že Vám tak přinášíme - doufám - kvalitní zábavu a veselí.

UMÍSTĚNÍ


Typ záznamu: Divadelní soubor
AKTUALIZACE: Pavel Kuča org. 56, 23.03.2007 v 11:01 hodin

Copyright 1998-2023 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule