www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Království perníku

Jezdecký areál Na Nivách [ Koně, dostihy, hipoturistika ]

Jezdecký areál Na Nivách
Jezdecký areál Na Nivách
Krásná, zvlněná krajina beskydských luk a lesů pod Radhoštěm v okolí města Frenštátu je ideálním místem pro romantické vyjížďky na koních, ale také pro sportovní ježdění.

Všem zájemcům, ať už začátečníkům nebo pokročilým, nabízí jezdecký oddíl možnost objednat si výuku základů ježdění a později i sportovního ježdění, pro něž je k dispozici mimo jiné též hala. Zkušenější jezdci se mohou v doprovodu trenérů vypravit na koních na projížďky krásnou přírodou. Oblíbené je i vození dětí na konících nebo jízdy v kočáře po okolí.

Vedle sportovních koní jezdeckého oddílu lze ve stájích TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm dohodnout ustájení soukromých koní za velmi příznivých cenových podmínek.

Jezdecký oddíl TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm je každoročně pořadatelem mnoha špičkových skokových i voltížních závodů jako jsou:
halové skokové závody - Pohár žen, Májová cena města Frenštátu, Cena Radegastu, Český voltížný pohár, Světový voltížný pohár a další.

Tyto akce nejsou jen sportovními vrcholy sezony oddílu, ale svým způsobem také významnými společenskými událostmi, kde se u kvalitního sportu a také při dobrém jídle a zábavě setkávají vedle milovníků koní i mnozí další návštěvníci, kteří chtějí své dny obohatit o nové zážitky, lidé, působící v nejrůznějších oborech. Takové chvíle jsou tedy i výbornou příležitostí pro reprezentaci Vaší firmy, ať už formou sponzorování koně nebo umístění reklamy v areálu, na závodišti nebo v tiskovinách, vydávaných k jednotlivým akcím.

Příjemné prostředí klubovny jezdeckého oddílu může být vítaným místem pro zpestření Vašich obchodních jednání, doplněných o relaxaci u koní, ale nabízí se i pro setkání soukromá a rodinná.

Možnosti:
- volná prohlídka stájí
- jízda na koni
- projížďka v kočáru
- vyjížďky do terénu

KONTAKTNÍ ADRESA:

Jezdecký areál Na Nivách
Na Nivách
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Česko (CZ)
tel: (+420) 556 835 424
Jezdecký areál Na Nivách
Jezdecký areál Na Nivách

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.tjslovan.cz

AKTUALIZACE: Kateřina Krestová (Městské kulturní středisko) org. 56, 27.06.2008 v 11:40 hodin

Copyright 1998-2023 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule