www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Království perníku

Beskydská šachová škola [ Sportovní zařízení ]

Šachové kroužky organizujeme na vybraných základních i mateřských školách. Děti s nejlepší výkonností jsou soustředěny v šachových kroužcích v Domě dětí a mládeže ve Frýdku-Místku, zárukou kvality práce jsou nejen tři profesionální trenéři (z toho dva se světově nejvyšší možnou kvalifikací v daném oboru), ale i dalších 15 částečně pracujících trenérů s trenérskou kvalifikací 1. až 3. třídy. Komplexnost systému práce je položena na osnovu "Vrcholového střediska mládeže", dle jehož principů se rozvíjí práce jak na masové základně, tak i pro špičkové talenty střediska

Systémová práce smládeží s hlavním zaměřením na šachovou hru má již zhruba 20-ti letou tradici. Aktuálně pracujeme se 250 dětmi a dorostenci.

Samostatnou částí jsou výsledky v soutěžích družstev, kde základna Beskydské šachové školy nemá v České republice obdobu a zcela bezkonkurenčně vládne po řadu let soutěžím od mladších žáků až po dorostenecká družstva.

Mimořádně široká působnost sdružení je v práci s mládeží ve Frýdku- Místku a okolí. Od organizovaných přeborů základních škol, některých středních škol, práce s dětmi v mateřských školách i na speciální škole a mateřské škole pro děti s kombinovanými vadami, až k pořádání městské ligy v šachu. Vyvrcholením pak je naše pravidelně početná účast na mistrovstvích ČR jednotlivců, kde je již pravidlem, že naši odchovanci získávají 3 až 6 medailí, které jsou současně kvalifikací pro účasti na mistrovství Evropy a světa, odkud se také můžeme pochlubit medailovými zisky.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Beskydská šachová škola
Pionýrů 752
738 01 Frýdek - Místek
Česko (CZ)
tel: (+420) 777 937 630 - ředitel

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.chessfm.cz

AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 08.03.2010 v 08:14 hodin

Copyright 1998-2023 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule