www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Království perníku

REIT - Jízdárna pod Lipovým, s.r.o

Nabízíme Vám:

Neopakovatelnou atmosféru s individuálním přístupem ke všem hostům, rodinám s dětmi i zvířatům. Uvítáme hosty s malými dětmi i návštěvníky se psy, kočkami nebo koňmi.

Stylově zvládneme i velké akce až pro 15O Vašich hostů. Zorganizujeme zahradní party s venkovním grilováním a velkým stanem pro případ nepřízně počasí. Vyvezeme Vás na koních, bryčce nebo saních. Každý rok pořádáme Dětský den, Mikuláše, 2x za rok jezdecký den s horským cross country a řadu dalších akcí...

V okolí najdete tenisové kurty i volejbalové hřiště, Velké množství různě náročných cykloturistických a běžeckých tras. Můžete se vykoupat na koupališti, nebo využít saunu. K nejbližší lyžařské sjezdovce na Zlatníku dojedete autem asi za 15 min.

Pro bezhotovostní platby můžete využít platební karty VISA, EURO/ MASTER CARD, AMERICAN EXPRES a JOB.

· útulné ubvtování
Můžete si vybrat z komfortních dvoulůžkových a jednoho třílůžkového pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Na přání doplníme přistýlku. Do všech pokojů je zaveden telefon a satelitní TV. Celková kapacita včetně přistýlek je 23 míst. Půjčíme Vám video, horská kola nebo společenské hry.
· restauraci
Pestrá celodenní nabídka jídel české kuchyně, především místní tradiční speciality z receptů našich babiček, valašské speciality (halušky, strapačky, bramborové placky a řada dalších). Pořádáme oslavy, rauty i pro velký počet účastníků. Připravíme rozličná slavnostní menu dle Vašeho přání. Pro větší společnost pečeme selata, husy a další dle individuálních přání. Restaurace je vytápěna stylovými kachlovými kamny.


Restaurace
· salónek pro firemní i rodinné oslavy, setkání, svatební hostiny, školení a pod. Maximální kapacita 25 osob. K dispozici je PC, fax, mag. tabule nebo flip schart, video. Zajistíme výzdobu podle charakteru konané akce.

· jízdu na koni

Výuka nebo jen zkouška jízdy na koních pro začátečníky. Vše pod dohledem zkušených instruktorů na prostorné písčité jízdárně. Naučíme Vás vše od každodenní péče, o koně přes první krůčky až po cval. Zkušeným nabízíme skokovou dráhu nebo vyjížďky do terénu. Jsou pro Vás připraveni koně Petra s tříletým hříbětem Pablem, Parva, Karel a Arsén Lupin. Na Vaše děti se těší poníci Jurášek a Gumík, kteří je povozí na upraveném hřišti. Rádi pro Vás zapřáhneme bryčku nebo saně (podle ročního období) .

KONTAKTNÍ ADRESA:

REIT - Jízdárna pod Lipovým, s.r.o
Morávka 232
739 05 Morávka
Česko (CZ)
tel: (+420) 558 691 273
(+420) 558 691 276
fax: (+420) 558 691 276

LOKALIZACE


AKTUALIZACE: Jana Holáňová (Beskydy-Valašsko, regionální agentura CR) org. 56, 13.11.2002 v 09:48 hodin

Copyright 1998-2021 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule