www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Mezinárodní dětský folklorní festival Jackové dětem

1. června 2007 v Městském lese v Jablunkově

DDM Jablunkov, Sdružení členů a přátel FS Jackové, Město Jablunkov, PZKO Jablunkov ZŠ a PZŠ Jablunkov pořádají ke Dni dětí letos již IX. ročník Mezinárodního dětského folklorního festivalu "Jackové dětem".

Festival se uskuteční dne 1.6.2007 v Městském lese v Jablunkově. Dopolední program začíná v 08.00 hodin vystoupením folklorních souborů Jackové, Novina, Kyjovánek, Dratvárik, Istebna, Andrychow a Úsměv .

Od 10.00 hod. se s kulturním programem představí žáci z polské a české ZŠ Jablunkov a studenti gymnázia z Istebne, kteří svým vystoupením zakončí II. ročník Mezinárodní beskydské ligy mládeže 2007.

Velice lákavý doprovodný program pořádá DDM Jablunkov ve spolupráci s Muzeem Těšínska. Již od 8.00 hod. budeme tvořit REKORD O NEJVÍCE SHROMÁŽDĚNÝCH PLYŠOVÝCH MEDVÍDKŮ NA JEDNOM MÍSTĚ. Zúčastnit se může každé dítko, které přinese plyšového medvídka. Z medvídků budeme tvořit výstavu přímo v Městském lese. Zároveň proběhne losování účastníků rekordu, na které čekají lákavé odměny. Na průběh bude dohlížet zástupce Agentury "Dobrý den" Pelhřimov, který náš rekord následně zapíše do Knihy rekordů.

V odpoledním programu vystoupí folklorní soubory, od 17.00 hodin se můžete těšit na Slavnostní akademii DDM Jablunkov, poté vystoupení rockových kapel Witch Hamer a Rocková čtyřka. Nabitý program festivalu zakončí večerní diskotéka.
Pro mateřské školky bude připraven od 08.00 - 11.30 hodin Pohádkový les.
Areál Městského lesa bude zaplněn zábavnými atrakcemi pro děti, stánky s občerstvením a drobným prodejem.

Na festival poskytlo grant Město Jablunkov a Ministerstvo kultury ČR.

Všechny srdečně zveme.

Jana Skalická
DDM Jablunkov
kancelar.ddm@jablunkov.cz
www.ddm.jablunkov.cz

z minulých ročníků
DALŠÍ INFORMACE: MDFF Jackové dětem
Zveřejněno 23.05.2007 v 23:58 hodin

Copyright 1998-2020 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule