www.REJSTRIKY.CZ - seznam rejstříků všech druhů
 Návrat na hlavní stranu


Království perníku

Škola partnerských masáží

Máte zájem naučit se masírovat své blízké, nebo rádi přijímáte masáže od nejbližších? Nabízíme Vám možnost naučit se postupně několik druhů masáží ve Škole partnerských nasáží, kterou pro Vás připravuje relaxační centrum LAZEBNÍK ŠENOVSKÝ.
Raději hned na úvod předesílám, že se nejedná o výuku erotických masáží!!!!
Připravili jsme pro Vás odborné kurzy masáží různých druhů a technik. Postupně se můžete naučit masáži klasické, sportovní, medové, masáži hlavy, čínské tlakové masáži nohou a dalším technikám až po masáž áyurvédskou, kterou považuji za vrcholnou masážní techniku.
Co k tomu potřebujete?

Stačí, když si najdete kamaráda, kamarádku, rodinného příslušníka, nebo někoho, kdo se rád nechá namasírovat a pak bude mít chuť namasírovat Vás. V této dvojici se budete učit masážím na svém "partnerovi" a pak se vyměníte.
Výuka je vedena s cílem zvládnout základní masážní techniky a hmaty a naučit se poskytovat masáže svým kamarádům, známým i rodinným příslušníkům. Zároveň si i Vy dopřejete příjemné okamžiky, kdy se na Vás bude učit Váš "partner" poskytnout co nejlepší uvolnění těla a mysli.
V několika samostatných a nezávislých 6-ti hodinových lekcích si vyzkoušíte masáž klasickou, sportovní, olejovou, aroma, masáž medem, indickou masáž hlavy, čínskou tlakovou masáž nohou a pro ty, kteří zvládnou předcházející techniky bude připravena i výuka masáže áyurvédské, která je vrcholnou formou masáže spojené s meditací.

Jednotlivé 6-ti hodinové kurzy na sebe navazují, je však možné vybrat si kterýkoli tématický okruh podle Vašich potřeb. Jedná se o zcela individuální přístup pro dvojice a svým způsobem to může být celoživotní vzdělávání v oblasti masáží a kouzla doteku.

A co je nejdůležitější - masážím se naučíte nejen Vy, ale i Váš blízký, se kterým pak můžete čerpat odpočinek a klid při dalších masážích doma a všude tam, kde budete chtít relaxovat. Vaše zkušenosti pak ocení i Vaši kamarádi a blízcí, kterým takto bude moci věnovat spoustu krásných a smysluplně naplněných chvil života.
Cena jednodenního kurzu 1200,-Kč pro dvojici. Kurz není určen pro jednotlivce. Kurzu se mohou zúčastnit pouze dvojice které se společně přihlásí. Při výuce je důraz kladen na individuální přístup, proto je každý den kurzu pouze pro jednu dvojici žáků.

Výuka masáží se provádí v moderně zařízené masérně s termoterapií.

Výuka se provádí každé pondělí, úterý a čtvrtek.

Kontakt:
Ing. Ladislav Hollý
Tel: 608 44 77 21
Mail: relaxacni@centrum.cz
www.relaxacni-centrum.cz

Zveřejněno 15.11.2007 v 22:08 hodin

Copyright 1998-2023 © infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule